تخفیفایستگاه تخفیف

ایستگاهی پر از تخفیف

خرید دو بُعد متناقض دارد، لذت خرید در مقابل عذاب پرداخت وجه!

بنابراین یکی از چالش­های هر روزه زندگی، افزایش بُعد اول و کاهش بُعد دوم است.

ما در ایستگاه تخفیف برای خودمان مأموریتی تعریف کرده­ ایم که در این، چالش کنار شما باشیم. محصولاتی به وسعت اصفهان برایتان در یک وب­سایت فراهم کرده ایم که از بررسی، انتخاب و خرید آن­ها لذت ببرید، درحالیکه همه این پیشنهادها را با تخفیفی ارائه می کنیم که عذاب بُعد دوم برایتان حتی جذاب هم باشد.

این وبسایت میانجی، هم به خریدار کمک می­کند که هوشمندانه، منطقی و اقتصادی بخرد، و هم به فروشنده کمک می­کند که مشتریان جدیدی را هوشمندانه جذب کرده و هزینه تبلیغات نپردازد.

 

چرا ایستگاه تخفیف

  • ما از روش های مختلف، خریداران بسیاری جذب کرده ایم که مانند یک بازار واقعی، تعداد مراجعین به این پاساژ مجازی، همواره زیاد باشد. تصور کنید ارزش یک کسب و کار در یک پاساژ خلوت چقدر با یک پاساژ بزرگ و پرتردد متفاوت است.
  • می دانید که جذاب کردن وبسایت، راحتی خریداران و پشتیبانی بی نقص از آنها، موجب سودآوری برای ما و شما می شود. قدم زدن آنها در این بازار حتی برای سرگرمی، موجب می شود جلوی ایستگاه تخفیفی توقف کنند که احتمال خرید را بالا می برد.
  • موتور های جستجو را به خوبی شناخته ایم و پل جذابی برای ایجاد ارتباط بین جستجوکنندگان و محصولات، ساخته ایم.
  • با سازمانها و شرکت های مختلف تعامل کرده ایم که بیشترین بهره وری را برای شرکای تجاری مان، به ارمغان آوریم.
  • امکان امتیاز دادن به کسب و کارها را فراهم کرده ایم که مشتریان راضی، سایرین را به خرید از محصولات باکیفیت، ترغیب نمایند.
  • با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و پشتیبانی 24 ساعته و منابع کافی، همه کاربران را حمایت میکنیم.
  • هدایا ویژه مادی و ارزشهای جذاب غیرمادی برای مشتریان تعریف نموده ایم که آنها را بیشتر به پلتفرم جلب کنیم.
  • از مشتریان فعال خود در زوایای مختلف کمک میگیریم. این کار در وهله اول موجب می شود خودشان وفادار بمانند. اما نتیجه شگرف دیگر، آنست که مطابق تحقیقات بازاریابی، تاثیر توصیه آشنایان و کسانیکه مشتری آنها را قبول دارد، از هر نوع تبلیغ دیگر بیشتر است. شاید خودتان هم تجربه کرده باشید که بنا به توصیه عزیزتان، چشم بسته از فروشنده ای خرید کرده اید.
  • از بازیها و سرگرمیها، اتفاقات هیجان انگیز و ارتباطات اجتماعی برای جلب مشتریان بهره میبریم.
  • کار گروهی همیشه بهتر جواب می دهد. گروهی متشکل از تعداد زیادی سرویس دهنده، تعداد بسیار زیادی خریدار و گروه اجرایی ما در ایستگاه تخفیف.

در یک کلام برای خریداران گروههای متنوعی از کالا و خدمات را از بهترین سرویس دهندگان برگزیده و به این محصولات جذاب، لذت تخفیف واقعی را افزوده ایم.

برای معرفی کسب و کارهایی که به ما اعتماد کرده اند، نیز از ابزار و روشهای مختلف استفاده می کنیم تا به بهترین روش به نمایش درآیند. برای بسیاری از شرکت های نوپا یا کسب و کارهای کوچک و متوسط چنین بودجه ای مهیا نیست.